O nas

Wizją colorex jest tworzenie reklamy zewnętrznej jako spójnego elementu przestrzeni publicznej. Wierzymy, że dobrze zaprojektowana i wykonana reklama stanowi integralną część architektury budynku tym samym podnosząc prestiż i wizerunek firm.

Pylon podświetlany - Cezal Olsztyn
Litery neonowe - DAF
Litery neonowe - DAF Litery wycinane metodą waterjet - Cezal Olsztyn

Kompleksowa oferta

  • konstrukcje reklamowe
  • totemy i pylony
  • litery podświetlane
  • kasetony
  • druk wieloformatowy
  • nośniki reklamowe
  • oznakowanie pojazdów

W branży jesteśmy już ponad 20 lat. Zebrane doświadczenie pozwala nam podejmować się najtrudniejszych zadań. Zapewniamy pewność, że realizacja zostanie wykonana zgodnie z przyjętymi założeniami i przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Korzystamy z wysokiej klasy komponentów zapewniając trwałość i wieloletnią niezawodność finalnego produktu. Przy doborze materiałów, oprócz ich walorów estetycznych, kierujemy się wytrzymałością oraz wpływem warunków atmosferycznych.

Obecnie dostarczamy rozwiązania reklamowe specjalizując się w wykonastwie konstrukcji reklamowych (totemy, pylony, litery podświetlane). Do zakresu naszych usług należą również: oznakowanie budynków, kasetony podświetlane, nośniki reklamowe, druk wielkoformatowy. Na powierzchni ponad 1000 m2 posiadamy własny park maszynowy. Dostarczamy rozwiązania kompleksowe począwszy od fazy projektowania przez realizację, montaż i późniejszą obsługę techniczną.

1 2 3 4

Oferta

Możesz przyjść do nas z gotowym projektem lub stworzymy go wspólnie od podstaw. Nasz zespół opracuje dla Ciebie ofertę zawierającą szczegółowe informacje na temat projektu, technologii, montażu, czasu i kosztu wykonania. W przypadku rozbudowanych konstrukcji wykonamy również obliczenia wytrzymałościowe i pomożemy w opracowaniu dokumentacji budowlanej.

Produkcja

Zaakceptowany projekt trafia do zespołu produkcyjnego. Ponieważ dysponujemy własnym parkiem maszynowym większość prac jest wykonywana na miejscu. Gotowe produkty poddawane są procesowi kontroli jakości.

Montaż

Produkt w całości lub w segmentach pakujemy i bezpiecznie przewozimy do miejsca instalacji. Realizujemy transport na terenie całej Unii Europejskiej. W trakcie montażu informujemy Ciebie na bieżąco o postępach prac, a po zakończeniu wysyłamy zdjęcia gotowej realizacji.

Gwarancja

Wiemy jak istotne dla prawidłowego działania Twojego biznesu jest oznakowanie zewnętrzne. Kontrola jakości na etapie produkcji i montażu oraz ponad 20-letnie doświadczenie dają nam dużą pewność, że nasze realizacje będą bezawaryjne przez lata. Każdy z naszych produktów jest objęty gwarancją.